ATF FORVARDERLİK
ATF Forvarderlik Limited Şirketi 1999 yılında kurulmuştur; 2001 yılından itibaran JAS Forwarding Worldwide’ın tek yetkili Türkiye acenteliğini yapmaktadır. Günümüzde Mersin merkezli olmak üzere Istanbul ve Izmir ofisleri ile müşterilerine taşımacılık ve lojistik hizmeti vermektedir.

ATF Forvarderlik, üç ofisi, tecrubeli ve eğitimli personeli, Atatürk Havalimanı terminal ofisi, geniş acente ağı ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerine en iyi servisi vermeyi amaçlamıştır.

ATF Forvarderlik uzun yıllardır müşterilerine vermekte olduğu deniz taşımacılığı hizmetinin yanında hava ve kara taşımacılığı yatırımlarına son yıllarda hız vermiştir. Firmamız 2002 yılında IATA Hava Kargo Acente Sertifikası, aynı zamanda TİO Yetki Belgesi (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) almaya hak kazanmıştır. Ülkemizin son yıllarda göstermiş olduğu ekonomik kalkınmaya paralel olarak, Proje Taşımacılığı da önem kazanmıştır. Müşterilerinin bütün taşımalarında çözüm ortağı olmayı hedef edinmiş olan ATF Forvarderlik, artan Proje Taşımacılığı taleplerini karşılayabilmek amacıyla 2008 yılında Proje Departmanı’nı kurmuştur.

ATF Forvarderlik geçmişte olduğu gibi gelecekte de değişen müşteri talepleri doğrultusunda yatırımlarına devam edecek ve taşımacılık sektörünün güçlü bir oyuncusu olarak varlığını sürdürecektir.

Misyonumuz..
Temsil ettiği seçkin global şirketler, oluşturduğu yaygın hizmet ağı, bilgi ve becerilerini sürekli artırdığı değerli çalışanları ile; ortaya koyduğu özenli ve rekabetçi çözümler sayesinde saygın imajını geliştirerek, müşterileri için seçkin çözüm ortaklarıyla farklılık yaratan hizmet kalitesini artırarak sürdürmek ve girişimleri ile yatırım yaptığı sektörlerde sürekli büyüyen önder şirket olmak.

Vizyonumuz…
Ülkemizin endüstriyel olarak gelişmiş ve gelişmekte olan her noktasında, gelişmiş teknolojik imkanlar ile ihtiyaçları karşılayan, gurur duyulan stratejik yatırımlar yaparak, sürdürülebilir yüksek gelir üreten ve bununla beraber yaşam standardı yükşek istihdam yaratan en başarılı şirket olmak.

TEMEL DEĞERLER
Güvenilirlik,
Konusunda Uzmanlık,
Dürüstlük,
Nezaket,
Gelişime Açık Olmak